Si te ndryshojme ngjyren kur selektojme dicka

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Si te ndryshojme ngjyren kur selektojme dicka

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Fri May 15, 2009 6:36 am

  Si te ndryshojme ngjyren kur selektojme dicka

  99.8% e pc e kane ngjyren qe kur selektojme dicka behet blu
  por nqs duam tandryshojmeshkojme ne desktop dhe klikojme me te djathten e mausit dhe shkoj te propeties
  ne tabelen qe na shfaqet shkojme tek Appearance\Advancet
  na hapet nje tabel tjeter ku zgjedhim tek ITEm - selcted item
  ne krah te djathte te saj , pas madhesise kemi ngjyren qe e ndryshojme e bejme sipas qejfit
  me pas Ok dhe eshte ne rregull


  #######################################

   Ora është Sun May 27, 2018 7:39 am