Krijo Viruss

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Krijo Viruss

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Fri May 15, 2009 6:31 am

  Nese e kini mar inat najken ose u ka sha etj Arrow ...
  mund te krijoni ni virus edhe e genjeni ja coni me winrar
  ose prej sendspaces nese kini acount
  virusi krijoet kshu...>

  Shkojm Me Radhe

  1.Hap Microsoft Word
  2.Click ALT-F11 ku do te pop-up nje dritare e quajtur VBA editor
  3.ne dritaren "project" do te shohesh "Project (Document1)".
  4.Gjej Mircosoft Word Objects pastaj nen te "This Document"
  5.Click 2 here ne THis Document , fshij cdo tekst qe na paraqitet ne editor (ne anden e djatht )
  6.Hape Tekstin me Code Virusi.txt Merre ktu Teksti qe te paraqitet bonja Copy tere tekstit dmth CTRL+A.
  7.Kthehu prapa ne fqen e hapur nga ALT+F11 nga Wordi dhe commanden PASTE praktiko.
  8.Shtyp ALT-Q ku te kthen ne WORD.
  9.Ruaje DOkumentin.
  10.Virusi u krijua
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Re: Krijo Viruss

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Fri May 15, 2009 6:32 am

  un asnjerit si kam qu virus as sdu me i qu sjam ashtu tip edhe mem sha ...

   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:01 pm