Dergo sms pa pare me numer tuajin !

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Dergo sms pa pare me numer tuajin !

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Sun May 17, 2009 8:11 am

  Ky eshta webi :
  Kodi:
  www.globalsms.com.au Ketu me ni regjistrim i keni 25 sms free.
  Aty ku shkruan - new user? Sign up - klikoni per tu regjistruar
  mandej regjistroheni , ne rubriken qe shkruan country shkon e lyp
  Monako ,, por aty shkruan Monarko,, dhe aty ku shkruan Monarko klikon
  dhe ja jep numrin.. dhe mandej ne telefon ju vjen codi dhe keshtu masi
  ta keni kryer regjistrimin ne menyr te rregullt , atehere i fitoni 25
  sms falas. Dergim te kendshem.

   Ora është Tue Jul 17, 2018 9:19 pm