Hyn ne pc pa e dit password

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Hyn ne pc pa e dit password

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Fri May 15, 2009 6:24 am

  Ja se si duhet te hyni ne pc pa e ditur password

  Procedura eshte kjo shume e thjeshte ...

  Edhe pse eshte si ilegale po e postoj ...

  1-Ndizni pc
  2-Truseni F8
  3-Safe mode
  4-Klikon te Admin..
  5-Control Panel.
  6-Remove Pass

  Dhe pastaj pa password dhe mund te hyni te punoni

  afro

  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Re: Hyn ne pc pa e dit password

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Fri May 15, 2009 6:25 am

  nese ju pelqen thoni ''FaleminderiT braQ''

   Ora është Sun May 27, 2018 4:48 am