Si te instalojm metamod ne CS Server

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Si te instalojm metamod ne CS Server

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Sun May 17, 2009 6:59 am

  - E shkarkojm se pari metamod :
  http://ovh.dl.sourceforge.net/source...d-1.19-win.zip

  - Pastaj e bojm extract ose unzip dhe pas extract-mit e bojm copy follderin
  e qesim paste ne "cstrike\addons"

  - Dhe pastaj ne "\cstrike\addons\metamod\plugins.ini" i shtoni pluginsat qe doni
  ti instaloni ne serverin tuaj

   Ora është Thu Nov 15, 2018 9:54 am