Nese e Keni windovs xp e doni me bo Windows Wista !

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Nese e Keni windovs xp e doni me bo Windows Wista !

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Fri May 15, 2009 6:22 am

  Nese e Keni windovs xp dhe doni me u dok si vindows vista hini ne http://www.crystalxp.net/galerie/en.id.130.htm bone download dhe bonja ni res pc kshtu krejt senet i keni te windovs vistes amo kshtu osht normal windovs xp

   Ora është Sun May 27, 2018 4:30 am