Fitoni para Online

  Share
  avatar
  loti the hacker
  WebMaster
  WebMaster

  Postimet : 522
  Pikët : 1499
  Thanks : 7
  Location : TeToVa
  Join date : 07/05/2009

  (N) Fitoni para Online

  Mesazh nga loti the hacker prej Sun May 17, 2009 2:45 am

  Fitoni para Online

  Fito pare ne net duke klikuar.

  cdo 24 ore klikoni reklamat ne accountin tuaj dhe kur ti boni 6 EURO ja dergojn ne accountin qe e keni ne kospay.com

  Hapi i parë.Hyn hap nje account ne kospay i cili eshte free (pa para) Regjistrohu

  Hapi i Dytë E Hapim ni Account ne Kosova Bux ,i cili gjithashtu eshte Falas.
  Per te hapur Accountin ,thjesht klikoni KETU


  Hapi i tretë Pasi te hapni accountin shkojm lart majtas Shfleto Reklamat i keni disa reklama me i kliko duke pritur ka 30 sekonda secilen.

  Ai link qe eshte me vize ne mes eshte e klikuar njeher pastaj vazhdojm me rend secilen e presim 30 seconda..
  Foto:

  Click this bar to view the full image.

  Mbas 30 secondave ja qet DONE
  Foto:

  __________________

   Ora është Mon Jun 18, 2018 6:49 pm