LAN Messenger.exe Ju Lutem Shikojeni Te Gjithe !

  Share
  avatar
  loti the hacker
  WebMaster
  WebMaster

  Postimet : 522
  Pikët : 1499
  Thanks : 7
  Location : TeToVa
  Join date : 07/05/2009

  (N) LAN Messenger.exe Ju Lutem Shikojeni Te Gjithe !

  Mesazh nga loti the hacker prej Sat May 16, 2009 10:24 am

  Pashe tutorialin dhe codet qe kishte postuar Mr_Lind0z dhe mendova te beja nje program .exe dhe jo .bat.
  Ky program me ka kushtuar 2 dite dhe shpresoj ce dhe juve tiu hyje ne pune.Ju lutem nese iu hyn ne pune thuani thnx + nje postim me opinionin tuaj !
  Ja ku eshte link :


  Kodi:
  rapidshare.com/files/22322995...enger.exe.html
  Kodi:
  http://www.wikiupload.com/download_page.php?id=117269
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Re: LAN Messenger.exe Ju Lutem Shikojeni Te Gjithe !

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Sat May 16, 2009 12:18 pm

  braoo...

   Ora është Sun May 27, 2018 9:18 am