Si e ndryshojm ngjyren e shkronjave ne run

  Share
  avatar
  loti the hacker
  WebMaster
  WebMaster

  Postimet : 522
  Pikët : 1499
  Thanks : 7
  Location : TeToVa
  Join date : 07/05/2009

  (N) Si e ndryshojm ngjyren e shkronjave ne run

  Mesazh nga loti the hacker prej Sat May 16, 2009 10:23 am

  e hapim run,cmd e shkruj color 02 Enter dhe verejm se ngjyra eshte ndryshuar..

   Ora është Sun May 27, 2018 9:52 am