Si ti ndalim parat ne tinasoft

  Share
  avatar
  loti the hacker
  WebMaster
  WebMaster

  Postimet : 522
  Pikët : 1499
  Thanks : 7
  Location : TeToVa
  Join date : 07/05/2009

  (N) Si ti ndalim parat ne tinasoft

  Mesazh nga loti the hacker prej Sat May 16, 2009 10:20 am

  Per te ndalur llogaritjen e parave ne tinasoft duhen ta keni ket program qe mund ta shkarkoni

  Shkarko Programin :


  Kodi:
  rapidshare.com/files/15720848...h1pRa.rar.html
  pastaj e hapim procexp.exe dhe e shihni nje ikon te tinasoftit aty shkruan Client she pastaj klikoje me te djathten dhe pastaj suspend dhe ndalet llogaritja e parave kurse nese ja bejm resume llogaritja e parave vazdon

   Ora është Fri Jun 22, 2018 1:44 am