Hey shkarkoni more pa prit

  Share
  avatar
  loti the hacker
  WebMaster
  WebMaster

  Postimet : 522
  Pikët : 1499
  Thanks : 7
  Location : TeToVa
  Join date : 07/05/2009

  (N) Hey shkarkoni more pa prit

  Mesazh nga loti the hacker prej Sat May 16, 2009 10:18 am

  Mjafton te klikoni ne kete link http://demo.2id.info/ dhe ajo qka ju mbetet te beni eshte ta kopjoni linkin e Rapidshares dhe ta qitni aty te Link to Transload pastaj veq klikoni Transload file dhe ju del linku per shkarkim, mos gaboni me than qe spo bajka se ju ha thivi haha. ban 100% e testuar

   Ora është Sun May 27, 2018 9:32 am