Shikoni nje trik si te mos ju mbaroj diqka qe e keni te caktuar per sa dite

  Share
  avatar
  loti the hacker
  WebMaster
  WebMaster

  Postimet : 522
  Pikët : 1499
  Thanks : 7
  Location : TeToVa
  Join date : 07/05/2009

  (N) Shikoni nje trik si te mos ju mbaroj diqka qe e keni te caktuar per sa dite

  Mesazh nga loti the hacker prej Sat May 16, 2009 10:17 am

  Shikoni nje trik si te mos ju mbaroj diqka qe e keni te caktuar per sa dite  Eshte shume e thjeshte...
  Hini ne oren ku e keni ne kompjuter shikoni date&time aty bone psh e ke te regjistrune me 21 dhe tani eshte 24 d.m.th.ju kane shkuar 3 dite prej (psh)30 e boni perseri me me 21 dhe aty del qe eshte dita e pare

  shpresoj qe do te funksionoj

   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:01 pm