Si ta mbyllim nje Email me Hotmail.com

  Share
  avatar
  loti the hacker
  WebMaster
  WebMaster

  Postimet : 522
  Pikët : 1499
  Thanks : 7
  Location : TeToVa
  Join date : 07/05/2009

  (N) Si ta mbyllim nje Email me Hotmail.com

  Mesazh nga loti the hacker prej Sat May 16, 2009 10:15 am

  Nese nuk dëshironi qe ta përdorni një e-mail qe keni hapur ne logarin e Hotmail-it, atëherë veproni kështu.

  1.Hape Mesengjerin si zakonisht duke shkruar imellen tuaj dhe pasvordin, (hyni ne MSN);
  2.Kliko ne butonin Open your email inbox,(faqja ku ju i lexoni/dërgoni mesazhet);
  3.Ne fushën ngjyrë te kaltër ne anën e djathte keni dy komanda Options|Hepl ,ju klikoni Help;
  4.Pasi hapet nji dritare ne katrorin, Search MSN Hotmail Help, shkruani Close Account;
  5.Klikoni ne shigjetën ne fund te katrorit(box-it)
  6.Kliko ne tekstin e kaltër Close your account
  7.Do te ju paraqitet teksti si me poshtë:
  If you have a free MSN
  account, and don't use
  it to sign into another
  service, go to the Close Account page,
  and then follow the instructions on-screen.
  8.Kliko ne tekstin Close Account page;
  9.ju hapet një dritare e Re dhe ne fund klikoni butonin Close My Account,
  10.dhe do te merrni konfirmimin se logarija e juaj është mbyllur.
  Te gjithë ata qe do te tentojnë te ju shkruajnë e-mail do te marrin konfirmimin nga WebMasteri se mesazhi i tyre dështoj:
  Mendoj se isha i kjart
  Pershendetje

   Ora është Sun May 27, 2018 9:48 am