Dy shoket...

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Dy shoket...

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Sat May 16, 2009 8:22 am

  Bisedojnë
  dy shokë mes vete A do të ishim ende shokë nëse unë fle me gruan tënde
  dhe ajo mbetet shtat zanë? Po sigurisht se atëherë bahemi baraz.

  huahuahuauhauhahu
  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

   Ora është Tue Jul 17, 2018 6:32 pm