Nje Tuf Burra Duke Biseduar

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Nje Tuf Burra Duke Biseduar

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Sat May 16, 2009 8:15 am

  Kishin Qen duke biseduar ata thojn qe kush mund
  te shkoj ne varr e ta ngul ne tok nje hu nnje burr thot une shkoj ata i
  thojn a je i sigurt ai thot po kur ai e merr nje hu dhe e merr ni pallt
  te gjat dhe kur shkon e ngul hunin ne pallt kur e ngul qohet ne kom po
  shkon ne shtepi dhe nuk mun te ec sepse e ka ngul ne pallt te vet dhe
  ai vdiq sepse mendon se e kan kapur te vdekurit kur ai vonohet ata tuf
  burrash shkoj ne varr dhe e shofin te vdekur dhe e varrsin Very Happy Very Happy

   Ora është Tue Jul 17, 2018 6:59 pm