NastraDini Te Majt Murin

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) NastraDini Te Majt Murin

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Sat May 16, 2009 8:14 am

  Kishte Qen nastradini tu e mbajt murin kalon ni
  njeri dhe i thot qa po bon ai i thot po e mbaj murin nastradini i thot
  a pe mban ti murin une po shkon e po i marr rrenat ne shtepi ai i thot
  ani vetem mos u vono shummm ai i thot ani ai nuk vjen mo kalon ni njeri
  i thot qka po bon ai i thot po e mbaj murin se me tha nastradini mbaje
  t'shkoj ti marr rrenat ne shpi ai i thot po ai te ka rrejt kur e leshon
  murin muri nuk rrezohet
  Nastradini ishte i pshtetur ne mur ai nuk ishte duke e mbajtur murin huahau Razz

   Ora është Tue Jul 17, 2018 6:29 pm