ce ni backround ka RoT4cs;

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) ce ni backround ka RoT4cs;

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Sat May 16, 2009 7:02 am

  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Re: ce ni backround ka RoT4cs;

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Sat May 16, 2009 7:04 am

  Kit e extratoni ne destkop dhe e qoni at cstrike ne valve apo ku e kini te intalluar cs paste e beni aty
  kur te hini ne cs do shhni backround tjeter

   Ora është Wed Jan 16, 2019 5:31 pm