Kerkesa Për Programe Këtu

  Share

  ZeRo_CooL
  Fillestar
  Fillestar

  Postimet : 6
  Pikët : 21
  Thanks : 0
  Join date : 08/05/2009

  (N) DC++ Klient?t n? Gjuh?n Shqipe

  Mesazh nga ZeRo_CooL prej Sat May 09, 2009 4:16 am

  tung,
  disa verzione t? klientit DC++ t? p?rshtatur p?r p?rdorim n? gjuh?n shqipe i gjeni n? k?to linqe. t? gjitha verzionet jan? t? pajisura me
  foto dhe ikona me motive shqiptare si dhe adresat aktuale t? disa
  dhomave shqiptare n? rrjetin DC. mir?mbetshit.

  ALBADCPlusPlus-0.691
  http://anonym.to/?http://www.gigeshare.com/preview/7nfgf61181a5c88a7g72a7878n7c5118/

  ALBAStrongDC++2.02
  http://anonym.to/?http://www.gigeshare.com/preview/f68c8c8f7fnn188d8ddfd11gfnc2d157/


  DCDM++SHQIP0.049-exe
  http://anonym.to/?http://www.gigeshare.com/preview/c6856a28d15df7528188an1a8af117dg/


  LDC++Shqip
  http://anonym.to/?http://www.gigeshare.com/preview/71118f6a528n1f1a1n6f568188d8n88n/


  ALBAStrongDCPlusPlus-Rc10
  http://anonym.to/?http://www.gigeshare.com/preview/881g5788d78fn876f7f7887fca82ag87/
  avatar
  loti the hacker
  WebMaster
  WebMaster

  Postimet : 522
  Pikët : 1499
  Thanks : 7
  Location : TeToVa
  Join date : 07/05/2009

  (N) Kerkesa Për Programe Këtu

  Mesazh nga loti the hacker prej Sun Jun 14, 2009 6:42 am

  e pash se nuk ishte askun kjo topic e tash ta hapi dhe nese kish pas mundsi ta boni Ngjitese ket TOPIc ju flm per mirkuptim

   Ora është Fri Jun 22, 2018 1:46 am