HlTagConverter By : Ekuran

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) HlTagConverter By : Ekuran

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Sat May 16, 2009 3:58 am

  Kjo SherBen perme nu Foto ne Cs me T se pari shkon te ajo edhe open image e zgjedh cilen foto e don edhe trusish ok pastaj adjust image edhe save image edhe aply changes and converter to 256 color.
  Mandej save tag edhe te e 2-ta export to wad file dhe e run me emrin tempedecal.wad pastaj shkon
  C/porgramfiles/valve apo ku e kini te instalume cs edhe cstrike hin aty e trusish ok
  Kur te hish ne loj mos shkkosh te ndrosh foto te options po lere vetem hi ne loje edhe truse T ...
  Se di a isha i kjaret

  Linku :
  http://www.speedyshare.com/532966477.html

   Ora është Sun May 27, 2018 7:46 am