Server me ba 24 Or Online ?

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Server me ba 24 Or Online ?

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Sat May 16, 2009 3:53 am

  Server me ba 24 Or Online ? By : Q3M4L1

  -------------------------------------------------------
  Qe per her te par ju mundesoj qe te beni server ne cs 24 or online
  vazdhojm me tutorialin:  Se pari duhet te keni 1 ftp 800 mb hapsir
  un e kam provu tek
  Code:
  www.freewebs7.compo ju nese doni provojeni tek yup.com
  hostsnake.com e tj nese e doni serverin
  connect emrijot.com duhet me e lidh freewebs7
  me switch me strato ose me ndonje tjeter
  perdorni butonin kerko per ti lidh webat me strato
  dhe e gjeni....
  Tash follderin e cs krejt e ben upload ne ftp po follderi
  sduhet ta ket amxx te installuar ose ndonje send tjeter
  po veqse ch dhe pach ose nese e keni me creator server
  e futni krejt ne ftp pastaj duhet ta installoni amxx se nuk ju funksionon
  shkoni kshtu shkoni tek amxx pasjtaj nex next tek 1 vend
  me posht shkruan ftp klikoni aty dhe ketu shkruani hostin dhe passin
  duhet te jet i permbajtur hosti prej mysql dhe kur klikoni tek ftp
  e shkruani
  Code:
  ftp://hostijuaj.chpsh dhe posht user dhe pass
  dhe tek follderi hyny aty dhe ku e keni uploadu cs shkoni tek
  valve/cstrike dhe e beni ok dhe e prisni e ben upload amxx
  dhe
  pastaj kur hyny tek freewebs7.com klikoni tek hlds ajo dot hapet dhe ju
  e hapni ja beni freze time dhe gjerat tjera dhe e hiqni tek X web faqen
  dhe serveri esht kshtu
  connect webijuaj.com webi ku e keni be upload mu me ka funksionu ket metod po tash
  e prisha se nuk luaj ma cs po per ata qe lujn besoj se do tju duhet

  Ndonje prob ne web site nuk mar pergjithsi

  Kosova-cstrike
  __________________

  The Master & ..:: Sheqerka::..
  ...:::Zot i madh e i vertetë që je një e s'bëhesh dy:::...
  ...:::Bëj që shqiptarët të jenë shqipëtar:::...
  ...:::Mesoji se jeta nuk ka vetëm një kohë të tashmen por edhe të ardhmen:::...
  ...:::Mesoji të nderojnë për të qenë të ndëruar:::...
  ...:::Mesoji se vetëm i dituri mund ta mposht të pasurin e paditur:::...

  ´´´´´´´´´¶¶
  ´´´´´´´´´¶¶¶
  ¶¶¶´´´´´¶¶´¶
  ´¶¶¶¶¶¶¶¶´´¶
  ´´´¶¶´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´
  ´´´´´¶¶´''´´´´¶¶¶¶´´´´´´
  ´´´´¶¶´´´´´¶¶¶´´´´´´´
  ´´´¶¶´¶¶¶¶´¶´´´´´´´´
  ´´¶¶¶¶¶´´¶¶´¶´´´´´´
  ´¶¶´´´´´´´´¶¶¶´´´´
  ´´´´´´´´´´´´¶¶´´´

   Ora është Sun May 27, 2018 7:36 am