si me bo server dethmatch

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) si me bo server dethmatch

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Sat May 16, 2009 3:49 am

  Tanshi e boni extra ne descop edhe him ne folder e bejm copy addons edhe e qojm ktu

  C:\\Program Files\\Counter-Strike\\cstrike dhe him kanter e provojm 100% funksionon

  sendspace
  sendspace.com 2h7cty

  MUNESH EDHE ME BOTA ME LUJT

  Info : ekuran_ani@live.com

   Ora është Sun May 27, 2018 7:41 am