si me bo foto ne cs

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) si me bo foto ne cs

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Sat May 16, 2009 3:48 am

  hin ketu http://www.esnips.com/doc/e9ebd3a3-6ac9-432f-abb3-cf6c17d1cbc7/HLTagConverter%

  20www.extreamcs.com pastaj klikon Download HLTagConverter www.extreamcs.com.rar e downloadon

  pastaj hin ati edhe hin HLtagConverter edhe hin open e zgjedh foton pastaj hin Image adjust tani hin

  apply changes and convert to 256 colors tane hin Save Tag hin Export to WAD file

  pastaj e qet ne Cistrike e shkrun ket emer tempdecal.wad tane ajo del ne Cistrike dhe tane hin prap Save

  Tag
  dhe hin Export image file hin ok shkon ku e Cistriek tempdecal.wad edhe
  hin ok dhe tani del pi saj edhe hin ne cs me T kryeht kjo besoj se me
  kuptuat

   Ora është Thu Nov 15, 2018 10:27 am