Si Me Hek BAN Ne Cs Per Ata Qe Sdin

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Si Me Hek BAN Ne Cs Per Ata Qe Sdin

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Sat May 16, 2009 3:46 am

  Si me Hek BAN ne CS per Ata qe se din

  1-Kur ju Bonn BAN dikush dilni pi CS
  2-Nale Rrjetin
  3-Heke modemin pi rrymes
  4-Leni 5 min..
  5-Shtini Modemin en rrym
  6-Hini Luni Cs
  6-100% Funksionon

  Ata Qe Perdorin ADSL dhe Onnet veq 5 seconda ju duhen disconnect dhe connect ju heket BANI .. kaloni mir

   Ora është Sun May 27, 2018 7:38 am