Lexo para se te Postosh !!!

  Share
  avatar
  mondi
  Antar/e 10%
  Antar/e 10%

  Postimet : 50
  Pikët : 149
  Thanks : 0
  Join date : 09/05/2009

  (N) Si Te Ndryshojme TOOLBAR

  Mesazh nga mondi prej Sat May 09, 2009 3:52 am

  SHkoni :

  Start > Run > shkrune gpedit.msc

  Shkoni :

  Configuration > Windows Settings > Internet Explorer Maintenance > Broswer User Interface

  Clickoni dy her ne Broswer Toolbar Customizations

  Selektoni ne Customize Toolbar Background Bitmap

  Pastaj ne Browser, e kerkoni foton te cilen doni me vendos

  Clickoni OK
  avatar
  loti the hacker
  WebMaster
  WebMaster

  Postimet : 522
  Pikët : 1499
  Thanks : 7
  Location : TeToVa
  Join date : 07/05/2009

  (N) Lexo para se te Postosh !!!

  Mesazh nga loti the hacker prej Sun Jun 14, 2009 6:41 am

  Kur don te postosh nje Program ne forumin KaloMir.com atehere se paku duhet te ket nje screenshot ( foto ) ose te shkruani se paku 2 rreshta info ne gjuhen shqipe mbi programin.
  Dhe ju kisha lutur qe Linqet ti qesini ne Code pra keshu

  Kodi:
  Linku ketu
  .

  Me Respekt Stafi I Poroj-Team
  avatar
  loti the hacker
  WebMaster
  WebMaster

  Postimet : 522
  Pikët : 1499
  Thanks : 7
  Location : TeToVa
  Join date : 07/05/2009

  (N) Ofert Per Forum Me Vb

  Mesazh nga loti the hacker prej Mon May 11, 2009 2:14 pm

  Forum Me Vbulletin Jap Wetem Me keto Rregulla

  Duhet Ti Beni 150 Poste Ne www.ahg-crew.de
  Duhet Ti Kesh 8 Referime


  Per Te Kontaktuar Kontaktoni Ketu : taf_a_9@hotmail.com

  Forumi Eshte Ky www.kosovaeagles.tk mund tja ndrroni emrin

  Me Respekt Stafi I AHG-CREW

  Nxitoni Se Do Te Ju Ik Forumi

  Sponsored content

  (N) Re: Lexo para se te Postosh !!!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jun 22, 2018 1:47 am