gjej serial number te xhdo gje

  Share
  avatar
  mondi
  Antar/e 10%
  Antar/e 10%

  Postimet : 50
  Pikët : 149
  Thanks : 0
  Join date : 09/05/2009

  (N) gjej serial number te xhdo gje

  Mesazh nga mondi prej Sat May 09, 2009 3:52 am

  Si te kerkojm serial number ne google !

  Shko te shoki yn google dhe ne search shtypeni "emrin e Programit" 94FBR
  dhe do te keni mundesi te gjeni me leht sn ne google.
  Si punon kjo ?

  Kjo ne te vertet punon aq leht. 94FBR esht nje pjes e Office 2000 Pro cd key, qe esht gjersisht... Duke kerkuar per emrin e qelsit dhe 94FBR.

  Ueb faqja qe esht rikthyer , duke shfletuar ve?an?risht me qelc ju duhet te pritni per serial number.

  Shembull :

  "Virtual DJ 4" 94FBR
  "Nero 7" 94FBR

   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:00 pm