Barcoletat

  Share
  avatar
  e.Xtract
  Moderator
  Moderator

  Postimet : 83
  Pikët : 163
  Thanks : 0
  Location : Hajvali
  Join date : 15/05/2009

  (N) Barcoletat

  Mesazh nga e.Xtract prej Sat May 16, 2009 3:04 am

  1.
  Prej hotmailit kur ti leshova syt ......... e ta pash passwordin e thym

  thash u myt kuku per mu .......... shpejt windowsin e kum startu

  Po e qeli msn me gjith deshir ...... per me gjet nje qik te mir

  kum vendos edhe pik ...... u njoftova me nje qik

  Tung i thash qka po bon ..... une jom baca Shabon

  Tung me tha me deshir ...... une jom dada Selvi

  -Une e pyes me dashuri ..... kom deshir me pas 5 femije

  -Ajo m'tha o babalok ..... ik mushu se ta futa bllok

  -Ok i thash nuk po te lus ..... po ta jepi nje VIRUS

  -Nuk eshte gajle tha per mu ..... kam adres edhe ne YAHOOO
  2.
  ish kan nihere gjermani amererikani shqiptari edhe u
  dasht me kcy prej aeoroplanit tre veta per me lehtu
  aeroplenin edhe gjermani ne emer te popullit gjerman
  edhe ka kcy qashtu edhe amerikani kur i ka ardh radha
  shqiptarit ka than ne emer te shtetit te kosoves pe gjuj
  qit shka
  3.
  MIU DHE ELEFANTI

  Kan Lujt Futboll Niher Do Elefanta Dhe Do Mi
  Elefantet Humbun Nga Minjet E Vegjel
  Kur I Pyeti Trajneri Elefantet Pse Humbet
  Elefantet Than Minjet Shtyjshin Me Krah
  E Na Qitshin Prej Fushes  4.
  Avazi i Nastradinit

  Nje here Nastradini po vidhte nje shtepi.
  Nje person e pa dhe e pyeti:
  -"C'po ben o Nastradin
  Nastradini duke sharruar celsin tha: "Po i bie violines.
  -"Po ku e ke avazin (muziken)
  -"Avazin do ja degjosh neser  5.
  More Bir

  Disa te rinj pane Nastradinin qe ishte mbeshtetur tek stalla
  e gomerve dhe deshen ta tallnin.
  Njeri me i shkathet i thote:
  - Ku je o Nastradin, O baba i gomerve.
  Pergjigjet Nastradini:
  - Po ti mor bir pse paske dale prej stalle?

   Ora është Mon Jun 18, 2018 6:46 pm