Qka Do te thot Puthja

  Share
  avatar
  e.Xtract
  Moderator
  Moderator

  Postimet : 83
  Pikët : 163
  Thanks : 0
  Location : Hajvali
  Join date : 15/05/2009

  (N) Qka Do te thot Puthja

  Mesazh nga e.Xtract prej Sat May 16, 2009 2:56 am

  Lexoo Qita se TE VYN!!
  1. Ta puthësh në dorë... do të thotë; Unë të adhuroj.
  2. Ta puthësh në faqe... do të thotë; Dua vetëm të jemi miq.
  3. Ta puthësh në qafë... do të thotë; Unë të dëshiroj.
  4. Ta puthësh në buzë... do të thotë; Të dua.
  5. Ta puthësh në vesh... do të thotë; Vetëm lozi me ty.
  6. Ta puthësh kudoqoftë tjetër... do të thotë; të mos kujdesesh për të.
  7. Ta shikosh në sy.. do të thotë; më puth.
  8. Të lozësh me flokët e partnerit... do të thotë; Smund të jetoj pa ty.
  9. Duart në bel... do të thotë; Të dua aq shumë sa që s'mund të t'lë të shkosh.


  Tre hapa

  1. Vajza: Nëse ndonjë djal sillet ftohtë me ju, nxejani një flakaresh!
  2. Djema: Nëse ndonjë vajzë ua mëshon flakaresh, putheni.
  3. Djema dhe vajza: Mbyllni sytë kur putheni, është gjë e vrazhdë të zgurdullosh
  sytë.


  Regullat

  1. Nuk duhet të shtrëngosh aq fortë.
  2. Mos pyet për puthje, jepe një apo merre një.
  3. Duhet të puthesh sa herë që ke rast.


  Mbaje mend

  Pjeshka është pjeshkë,
  Kumbulla është kumbull,
  Puthja nuk është puthje
  Pa vepruar me gjuhë,
  Prandaj hape gojën,
  Dhe mbylli sytë,
  Dhe jepi gjuhës sate,
  Ndonjë detyrë!

  PASOJAT

  Nëse e këputni zingjirin e fatiti, nuk do të keni fatë në dashuri në të ardhmen. Nëse nuk e këputni, do të jeni një fole e lumtur!!!
  avatar
  3agLe
  Fillestar
  Fillestar

  Postimet : 21
  Pikët : 26
  Thanks : 0
  Join date : 17/05/2009

  (N) Re: Qka Do te thot Puthja

  Mesazh nga 3agLe prej Sun May 17, 2009 7:17 am

  ku ku shum sene te mira

   Ora është Tue Jul 17, 2018 9:21 pm