Ndrysho modelin e armeve ne Counter Strike

  Share
  avatar
  e.Xtract
  Moderator
  Moderator

  Postimet : 83
  Pikët : 163
  Thanks : 0
  Location : Hajvali
  Join date : 15/05/2009

  (N) Ndrysho modelin e armeve ne Counter Strike

  Mesazh nga e.Xtract prej Sat May 16, 2009 2:50 am

  Shkojm ne kete faqe ]http://www.tutorialecstrike.com/skins.html dhe zgjedhni modelin e armeve qe deshirojme

  Më pas e hapim dhe e ekstraktojmë follderin e armës në Desktop...

  e hapim dhe e kopjojm fajllin v_deagle.mdl dhe e zhvendosim tek

  C:/Program Files/Valve/cstrike/models

  kurse fajllat e zerit i zhvendosim ketu:

  C:\Program Files\Valve\cstrike\sound\weapons

  kur të pyet me i zëvendesu fajllat kliko Yes...

  Me pas futemi ne lojen Counter Strike

   Ora është Wed Jan 16, 2019 6:19 pm