Si ta zvoglojm pingin e serverit

  Share
  avatar
  e.Xtract
  Moderator
  Moderator

  Postimet : 83
  Pikët : 163
  Thanks : 0
  Location : Hajvali
  Join date : 15/05/2009

  (N) Si ta zvoglojm pingin e serverit

  Mesazh nga e.Xtract prej Sat May 16, 2009 2:49 am

  Se pari shkarkojeni sXe Cheat v5[1].6 kerkone ne google se skam gjetur ndonje link tani :

  1 . Hin ne C:/Program Files/Valve . e she filin DemoPlayer.dll ja fut rename dhe ja shton numrin 2 DemoPlayer.dll2

  2. Hin ne C:/Program Files/Valve . e she filin voice_speex.dll ja fut rename
  dhe ja shton numrin 2 voice_speex.dll2

  3.Hin ne sXe Cheat v5[1].6

  4.Extracto Cheats dhe IseWord

  5.Hyn te Cheats dhe kopjiji ato dhe leji te C:/Program Files/Valve apo ku e kini Counter Striken

  6.Hap sXe 5.6 dhe minimizo

  7.Hin Ise Words pastaj IceSword.exe

  8.Hin Process

  9.Lype sXe Injected dhe Kliko me te djathten mbi sXe Injected

  10.Pastaj hin Thread Information

  11.Futja Kill nurmrit 1 te Prioity

  12.Hin ne cs dhe theje tu lu
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Re: Si ta zvoglojm pingin e serverit

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Sat May 16, 2009 3:43 am

  Se pari e hapni serverin me HLDS pastaj ne
  desktop e shtypni CTRL + ALT + DELETE dhe hapet TASK MANAGER shkojm
  Processes e lypim "hlds" dhe mbi hlds klikojm me tastin e djatht
  >Set Priority>e bojna High u kry tash serveri juaj e ka pingun e
  ult shum .. santa

   Ora është Tue Nov 13, 2018 11:21 am