Hack Web site per 40 Sekonda

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Hack Web site per 40 Sekonda

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Sat May 16, 2009 2:48 am

  Nje Nder Menyrat me Te Leta Per te H4ckuar WebSite eshte
  edhe Kjo menyre te Cilen Tashi Do tja Tregoj
  Shkojme
  E Shkuraj ne Google keshtu adminlogin.asp
  Dhe Klikoje Google Search dhe Do te na shfaqen Shume Linka
  Dhe klikojme Tek Ndonjeri Link
  edhe mandej kur klikon ta qet 1 faqe ne te cilin eshte me shku
  Username: dhe Password: ti ne te 2 katroret e shkun
  ne te parin e shkun ne Username e shkrun Admin te Password: e shkun
  apet Admin Po ka Raste qe ban edhe ne te dyjat me shku Password
  DHe masi te Logiratesh qe Del Pasi me sukses tani munesh me hack krejt
  Hackim te Kendshem

   Ora është Sun May 27, 2018 7:12 am