Si me shkru me te gjelbert ne cs

  Share
  avatar
  e.Xtract
  Moderator
  Moderator

  Postimet : 83
  Pikët : 163
  Thanks : 0
  Location : Hajvali
  Join date : 15/05/2009

  (N) Si me shkru me te gjelbert ne cs

  Mesazh nga e.Xtract prej Sat May 16, 2009 2:46 am

  Per me shkru me te gjelbert ne CS duhet ta shkarkoni kete
  pasi ta keni shkrkuar e dergoni ne C:Program Files/Valve/cstrike a po ku e keni te instaluar CS-n tash vetem Hyni ne cs edhe e hapni Konzolen dhe e shenoni ket : bind "p" "exec cs.cfg" edhe enter,
  tash vetem i ranon shkronjes P edhe mund te shruani me te gjelbërt.
  kjo bën veq nese jeni i vdekur ne loj "Dead".

   Ora është Sun May 27, 2018 9:53 am