Si te vendosim backround ne cs

  Share
  avatar
  e.Xtract
  Moderator
  Moderator

  Postimet : 83
  Pikët : 163
  Thanks : 0
  Location : Hajvali
  Join date : 15/05/2009

  (N) Si te vendosim backround ne cs

  Mesazh nga e.Xtract prej Sat May 16, 2009 2:44 am

  Per me kriju backroun n'veti ne cs duhet me downloadu ket Shkarko
  pasi e keni shkarku ne follder e qelni ni faill me emrin cake.
  Posht dritares do ta shihni nje buton me emrin "LOAD IMAGE" klikojm aty dhe zgjedhim foton qe dojm ta vendosin si background ne CS dhe klikojm OPEN
  Pasi e zgjedhim foton klikojm "SAVE TO DIRECTORY" dhe e ruajm ne "cstrike\resource\background"
  shembull -> "C:\Program Files\Valve\cstrike\resource\background" dhe klikojm SAVE tash him ne Cs dhe e shihne qe fotoja eshte vendosur si backround.

   Ora është Wed Jan 16, 2019 5:57 pm