Vendos foton ne msn

  Share
  avatar
  A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX;
  Administrator
  Administrator

  Postimet : 617
  Pikët : 1454
  Thanks : 1
  Join date : 14/05/2009

  (N) Vendos foton ne msn

  Mesazh nga A.[s].W.-TeaM | tR1pLeeX; prej Sat May 16, 2009 2:08 am

  Per me vendos foton ne msn aty ku jan adressat duhet te veproni keshtu.
  E zgjedhni ni foto te formatit .GIV me dhe e riemroni me lcback, me pas e merrni copy dhe e vendosni ne
  C:\ >> Program Files >> MSN Messenger
  pastaj hapni msn dhe do te shifni se ne vendin ku jan addressat eshte e vendosur foto e juaj si backround.

   Ora është Sun May 27, 2018 9:24 am