MousE Trick

  Share
  avatar
  mondi
  Antar/e 10%
  Antar/e 10%

  Postimet : 50
  Pikët : 149
  Thanks : 0
  Join date : 09/05/2009

  (N) Lexo Para Se Me U Prezentu !!

  Mesazh nga mondi prej Sat May 09, 2009 3:49 am

  Pershendetje

  Po shihet qe shumica e antarve hyjn ne ket rubrik pershendetin dhe nuk e lejn nje prezentim qysh i ka hije kti topicu ktu jan te mirseardhura pershendetjet mirpo ndalohet rrepsisht hapja e nje teme pa prezentim

  ~ Rregull Per Ket Topic

  Ndalohen Temat Pa Prezentim ( rrepsisht )
  - [ Rregull Per Moderatort - TE DERGOHEN TE GJITHA TEMAT PA PREZENTIM NE SHPORT ] -
  Ndalohen Fjalt Banale ( rrepsisht )
  Ndalohet Dalja Jasht Teme ( rrepsisht )

  Ndalohet Chit / Chat
  Ne ket Topic e drejt e antarit osht qe ta bej nje prezentim ( minibiografi ) sa ma te qart / te kuptueshum - kerkohet seriozitet maximal dhe te tregohet e verteta rreth antarit .. [ mbasi qe te gjith e dini se ne nuk kemi qfar te fshehim edhe pse posedojm nofka te ndryshme ne ktu e prezentojm veten me emra real origjinal dhe nuk hezitojm ta themi t' verteten ] kshtu qe mos keni frik nga ndonje gje - qdo prezentim e ka vleren e vet ... prezentimi esht pjes e forumit dhe para se me fillu me hap ndonje tem t' re ne forum ather e vizitoni ket rubrik lexoni rregullat pastaj nese jeni ne pajtim me rregullat tona ather lirisht mundeni me vazhdu me forumin .

  Besoj se um kuptut qfar deshta me than me ket .

  Me Rrespekt poroj-team.tk Staff
  Faliminderit Per Mirkuptim

   Ora është Fri Jun 22, 2018 1:42 am