Gmail importon kontaktet dhe e-mailat nga Hotmail, Yahoo...

  Share
  avatar
  Dard1
  Fillestar
  Fillestar

  Postimet : 4
  Pikët : 13
  Thanks : 0
  Join date : 14/05/2009

  (N) Gmail importon kontaktet dhe e-mailat nga Hotmail, Yahoo...

  Mesazh nga Dard1 prej Fri May 15, 2009 1:27 pm  Qëkur është paraqitur, shërbimi falas për e-maila i kompanisë Google ka dalë të jetë një prej më të mirëve të llojit të tij. Kohë pas kohe Gmail na befason me disa mundësi të reja, e tani mundëson që në të të importojmë edhe përmbajtjet nga shërbimet tjera të ngjashme.

  Gmail prej tani mundëson importimin e arkivit të e-mailave dhe kontakteve nga rreth 40 shërbime tjera për përdoruesit që dëshirojnë një gjë të tillë dhe atë në mënyrë të thjeshtë dhe pa humbur të dhëna.

  Kjo mundësi e re e Gmail është realizuar në bashkëpunim me kompaninë TrueSwitch.

  Importimi i kontakteve nga shërbimet tjera në Gmail tani për tani u është mundësuar përdoruesve të rinj të këtij shërbimi, derisa atyre ekzistues do t’u mundësohet gjatë javëve në vijim.

  www.gmail.com
  avatar
  barcelona
  Antar/e 10%
  Antar/e 10%

  Postimet : 60
  Pikët : 106
  Thanks : 2
  Location : Prizren
  Join date : 26/05/2009

  (N) Re: Gmail importon kontaktet dhe e-mailat nga Hotmail, Yahoo...

  Mesazh nga barcelona prej Wed May 27, 2009 3:58 am

  bash mir

   Ora është Tue Jul 17, 2018 9:11 pm